Uzman – Profesyonel – Prestijli

Side Plast’ı Yakından Tanıyın.

SIDEPLAST, Türk Plastik Endüstrisi’nin 1965’te başladığı bu yolculukta 1970 yılından itibaren Türk Ekonomisine katkı sağlamaktadır. Değişen dünya standartlarına uyum sağlama ve sürekli olarak kendini yenileme çabası, SIDEPLAST’ı sektörde öncü ve kalite standartlarını belirleyen bir kuruluş yapmaktadır.

SIDEPLAST, geniş ürün yelpazesi ve yüksek kalite anlayışıyla “İdeal Ürün” kavramını benimseyerek üretim stratejisini oluşturmuştur. Müşteri memnuniyetine odaklı çalışmaları ve yüksek teknolojiyi kullanma çabaları, SIDEPLAST’ı sektördeki öncü ve yenilikçi firmalardan biri yapmaktadır.

 

Firma, mevcut müşterilerine sağladığı kaliteli hizmeti sürdürmekle birlikte, yeni müşterilere ve pazarlara ulaşarak üretim kapasitesini artırmayı ve Türkiye ekonomisine daha büyük katkılarda bulunmayı hedeflemektedir. SIDEPLAST’ın ana felsefesi, “her gün bir önceki günden daha kaliteli” olma taahhüdüdür.

Türkiye’de plastik sektöründeki yeniliklere öncülük eden SIDEPLAST, yeni birimi Side Compound ile özellikle PP Compound üretiminde kalite standartlarını belirleyen ender kuruluşlardan biri olma özelliğini sürdürmektedir.

Side Compound, uluslararası çevrelerde kabul görmüş ürün kalitesi, üstün hizmet anlayışı ve geniş ürün çeşitliliği ile dünya genelinde 30’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Kalite politikasını sürekli geliştiren ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen SIDEPLAST ve Side Compound, üstün kalitesini TÜV ISO 9001:2000 kalite yönetim sertifikalarıyla taçlandırmıştır.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?

Formu doldurun sizi hemen arayalım…

+90 212 482 88 80

sidecompound.com'un Hüküm ve Koşullarını okudum ve anladım. Side Plast, burada sağlanan tüm verileri Gizlilik Bildirimine uygun olarak kullanacaktır. Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google Gizlilik Politikası ile Hizmet Şartları geçerlidir.